van haber

a

Yumoş Ayıları Bu Kez de Galataport İstanbul Ziyaretçilerini Gülümsetiyor

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş’un sembolü haline gelen ikonik ayıları, Nişantaşı’ndan sonra bu kez de Galataport İstanbul’da sürpriz bir şekilde ortaya çıkarak insanları gülümsetiyor. Üstelik yüzlerce sosyal medya hesabında birbirinden renkli paylaşımların aktörü olan Yumoş ayıları, şimdi de yeni sahipleri için en yaratıcı paylaşımları bekliyor.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Nişantaşı’nın merkezindeki binaya sürpriz bir şekilde yerleşerek pandeminin olumsuz havasında insanları gülümseten Yumoş’un ikonik ayıları, renkli dünyasını şimdi de Galataport İstanbul’a taşıyarak insanları gülümsetmeye devam ediyor. 22 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında Galataport İstanbul’da “Yumoş Ayılı Sokak” isimli alanda olacak 350 Yumoş ayısı, Yumoş’un mükemmel giysi bakım performansını “Giysilerin Seninle Kalsın” sloganıyla duyuruyor.

Galataport İstanbul’un Tophane Saat Kulesi girişinden kolaylıkla ulaşılabilecek J-K blokları arasındaki Yumoş Ayılı Sokak, bir ucu Karaköy’e bir ucu denize çıkan muhteşem konumu ile Nişantaşı’nda olduğu gibi Galataport İstanbul’da da selfie severlerin yeni uğrak noktası oluyor.

Yumoş Ayısı Seninle Kalsın…

Yumoş ayılı sokağa gidip Yumoş’larla çekilen fotoğrafını Instagram’da #SeninleKalsın hashtagiyle paylaşanlar ya da alandaki QR kodu okutup yönlendirilen websitesinde “Yumoş ayısı neden #SeninleKalsın?” sorusunu en yaratıcı şekilde cevaplayanlar çok sevilen Yumoş ayıcığı kazanma şansı yakalıyor!

Havalar ısınırken İstanbul’da yapılabilecek keyifli aktivitelerden Galataport İstanbul ziyaretini daha keyifli hale getiren bu etkinliği sakın kaçırmayın!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ömer Faruk Erünsal Zyxel Networks Türkiye Satış Direktörü olarak atandı

HIZLI YORUM YAP