van haber

a

HyperX, Meta Entertainment (NME) Dignitas ile Dokuz Yıllık Anlaşmaya İmza Atarak Resmi Çevre Birimi Ortağı Oluyor

Dignitas Oyuncusu EMUHLEET, HyperX ’in En Yeni Marka Elçisi Oldu

HP, Inc.’in oyun birimi HyperX, bugün esporun önemli ismi Dignitas’ı ve kadınlara yönelik yeni oyun medya platformu Raidiant ’ın da içinde bulunduğu oyun ve eğlence organizasyonu New Meta Entertainment, Inc (NME) ile genişletilmiş sponsorluk anlaşmasını duyurdu. 2013’ten bu yana Dignitas esports oyuncularını ve içerik oluşturucularını resmi çevre birimleri ortağı olarak destekleyen HyperX, genişletilmiş anlaşma kapsamında bu rolü sürdürecek. Kadın oyuncuları geliştirmek için şirket girişimlerini destekleyen HyperX, Raidiant’ın içerik oluşturucu girişimlerini destekleyen masaüstü mikrofonlara önemli ölçüde odaklanarak Raidiant ‘ın resmi çevre birimi ortağı haline geliyor.

Ayrıca, “EMUHLEET” olarak tanınan Dignitas profesyonel oyuncusu Emmalee Garrido ise yapılan anlaşma sonrası global spor elçileri ve espor etkileyicilerinden oluşan güçlü HyperX Hero ekibine katılıyor. HyperX ailesinin en yeni üyesi EMUHLEET, HyperX Heroes topluluğuna katılmasıyla birlikte, HyperX Heroes desteğinin yanı sıra çeşitli pazarlama programlarına ve etkinliklerine de katılacak. Raidiant topluluğunun bir üyesi olarak, kadın oyunculardan ilham alan daha güçlü bir topluluğu savunmak için kadın oyunculara ilham vermek, onları eğitmek ve ön plana çıkarmak için HyperX ile birlikte çalışacak.

HyperX ve Dignitas etkinliklerinin temel direklerinden biri, 2022’de de yapılmaya devam edecek olan popüler içerik serisi “HyperX Voice Comms” etkinliği, taraftarların rekabetçi maçlar sırasında Dignitas takımının oyun içi iletişiminin ilk deneyimini kazanmaları için perdeyi aralıyor. Dignitas ‘ın rekabetçi ekiplerinin ve etkili içerik yaratıcılarının kişiliklerine ışık tutan pop kültürü ve oyuncu mizahını sunan HyperX ve Dignitas, HyperX ‘in öne çıkan ürün gruplarını sergilemek için benzersiz ve ilginç reklam videolarına devam edecek. Dignitas mevcut yeteneklerini Arjantin, Avusturya, Brezilya, Almanya, Ürdün, Hollanda, İsveç ve Birleşik Krallık’taki içerik yaratıcıları ile HyperX odaklı yayınlar ve girişimlerle sunacak.

Kaliteli çevre birimleri ile oyun performansı arasındaki bağlantıyı sergileyen Dignitas ve HyperX, Dignitas.gg web sitesinde de yazılı kılavuzlar sunmaya devam edecek. Geçmişi 2003 yılına dayanan Dignitas web sitesi, oyuncuların oyunlarını geliştirmek için uzun süredir takip ettiği bir yayındır ve ayda yüz binlerce görüntüleme elde etmektedir. Yer alan makaleler, hayranların favori oyuncularının ve içerik oluşturucularının çekişmeli maçlarda ve yayınlarında hangi HyperX ürünlerini kullandıklarını görmeleri için de bir nokta haline geliyor.

NME ‘nin 2021 sonlarında oyun ve espor platformlarında kadınlar olarak kurulan Raidiant, HyperX ve Dignitas ile birlikte çalışarak üç markayı da birbiriyle buluşturan bir Skateboarding Crossover Event ‘de iş birliği yapacak. Bu etkinlik kapsamında, Los Angeles’taki kaykay ve oyuncu topluluklarında olan kadınlara, turnuva fırsatı sağlamakla birlikte, yine bu geniş kitlenin skateboard yaptığı, zaman geçirdiği, instagram anlarını paylaştığı bir buluşma noktasını içermekte.

HyperX Küresel Oyun Ortaklıkları Başkanı Jessany Van’t Hoff, yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Dokuz yılı aşkın bir süredir Dignitas ile çalışan HyperX, sponsorluğunu yenilemekten ve HyperX ailesine EMUHLEET ‘i eklemekten ama aynı zamanda oyun camiasında kadınların sesini ve etkinliklerini yükseltmeye yardımcı olmak için Raidiant ile işbirliği içinde çalışmaktan gurur duyuyor. Hyperx tüm oyuncular için güçlü, sağlıklı bir ortamı desteklemeye kararlı ve oyun topluluğuna harika ürünler getirmeye devam ediyor.”

“HyperX, yıllardır ürünleri sayesinde üst düzey performans standardını belirlememize yardımcı oldu. Organizasyon olarak geliştikçe, HyperX de inovasyonla ilerlemeye devam ediyor.” diyen New Meta Entertainment Ortaklıklardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı John Spiher, sözlerine şöyle devam etti: “Böylesine kalıcı bir markayla birlikte çalışmaya devam etmekten gurur ve onur duyuyoruz. Fırsatlarımızı ve kaynaklarımızı Raidiant platformuyla etkileşime giren kadınlara ulaştırmak istiyoruz. Birlikte, espor için daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanacağız.”

Emmalee “EMUHLEET” Garrido ise yaptığı konuşmasında; “Oyun dünyasının en ilham verici ve başarılı kişiliklerinin çoğuyla birlikte bir HyperX Hero olarak adlandırılmak gerçek bir onurdur.”diyerek şunları eklemiştir; “Hemşirelik mesleğimden Dünya Şampiyonu olan bir oyuncu olarak, oyun sevgimi hayatımın başkalarına hizmet etme çağrısıyla birleştirme konusunda gerçekten tutkuluyum. HyperX Heroes girişimi aracılığıyla, bu platformu rekabet etmek isteyen diğer oyunculara ilham vermek ve bu sektöre ait olduklarını bilmenin güvenini kazanmak için kullanmaya çalışıyorum.” demiştir.

Bir HyperX marka elçisi olan olan EMUHLEET, sosyal medya sorumlusu Bella Poarch, futbolcu JuJu Smith-Schuster, basketbolculardan Gordon Hayward ve Ariel Powers, tenisçi Daniil Medvedev, uluslararası futbolcu Dele Alli, profesyonel yarış arabası sürücüsü Sage Karam, kaykaycı Minna Stess ‘in de bulunduğu HyperX ailesindeki 25’ten fazla global yayıncı ve etkileyicinin de aralarında bulunduğu uluslararası alanda tanınan yeteneklerden oluşan bir kadroya katılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

B Segmentinin En Hızlısı Şimdi Türkiye’de: Hyundai i20 N.

HIZLI YORUM YAP