van haber

a

Gökhan Türkmen: “Sinemada iyi bir ekipte yer edinmek isterim”

Şarkıcı Gökhan Türkmen ve oyuncu İrem Helvacıoğlu Cuma gecesi Dayı Şov’un konuklarıydı. Türkmen’in yeni single’ı “Mahşer” ile “Sen İstanbul’sun” isimli sevilen parçasını canlı olarak seslendirdiği programa, Helvacıoğlu da kahkahaları ile renk kattı. Bir defasında sette ölümden döndüğünü anlatan Helvacıoğlu, “Yaşım küçüktü, idrak edemedim. Şimdi olsa dava açardım da o zaman buna kafam yetmedi” dedi. Sinemayla ilgili hayalleri olduğunu söyleyen Gökhan Türkmen, “Sinemayı çok seviyorum. Sinemada iyi bir ekibin içinde bir yer edinmek isterim” ifadelerini kullandı.

İSTANBUL İGFA- Ekranların tek canlı talk show programı Dayı Şov, bu haftaki konukları Gökhan Türkmen ve İrem Helvacıoğlu ile izleyicilere yine keyifli anlar yaşattı.

“ŞİMDİ OLSA DAVA AÇARDIM”

Helvacıoğlu sette bir defasında koluna soğuk çay enjekte edildiğini ve ölümden döndüğünü anlattı. Bunun üzerine, “Sonra oyunculuğa neden devam ettin, ne kadar saçma bir sektör demedin mi” diye soran Dayı’ya, “Demedim ama o dizide neden devam ettim, bilmiyorum. Yaşım küçüktü, idrak edemedim. Şimdi olsa dava açardım da o zaman buna kafam yetmedi” yanıtını verdi.

“ÇIKIŞ YAPMAK İÇİN SABIR LAZIM”

Youtube’da yayınladığı şarkısıyla şöhreti yakalayan Gökhan Türkmen, bugün internet üzerinden keşfedilmenin daha zor olduğunu belirterek, “Çok fazla seçenek var. Artık biraz daha üst seviyelerde bir şeyler aranıyor. Çıkış yapmak isteyen gençlerin çok çalışması, biraz sabrını sebatını göstermesi gerekiyor” dedi. Sinemayla ilgili hayalleri olduğunu söyleyen Türkmen, “Sinemayı çok seviyorum. Kendi yaptığımız bir şeyin içinde olmak beni çok mutlu edebilir. Sinemada iyi bir ekibin içinde bir yer edinmek isterim” ifadelerini kullandı.

“GENLER ANNEMDEN”

Dayı’nın “En güzel saç ödülü” aldığını hatırlatması üzerine güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, “Aldığımı öğrendiğimde hoşuma gitti tabii. Anneme teşekkür ettim, genler ondan geliyor” dedi.

“YENİ SİNGLE GÜZEL GELİYOR”

“Mahşer” isimli yeni single’ıyla çok iyi tepkiler aldığını belirten Gökhan Türkmen, “Şarkı çıktıktan sonra, ilk konserimizden itibaren herkes hep bir ağızdan söylemeye başladı. Güzel gidiyor” şeklinde konuştu. Ünlü müzisyen şarkıyı canlı yayında çalıp söyledi.

“BEN ALBÜM ADAMIYIM”

“Ben albüm adamıyım” diyen Türkmen, neden single tercih ettiğiyle ilgili soruyu, “Albüm seviyorum. Ama şarkılar bir hikayeyi tamamlıyorsa albüm yapıyorum. Tek tek çıktığı zaman single çıkarıyoruz. Çünkü benim için albümün bütün şarkılarının birbirini tamamlayan bir hikayesi olmalı. Tek başına bir eser gibi düşünüyorum” şeklinde yanıtladı.

İKİ DİZİYLE ERKANLARDA OLACAK

“Gel Bakalım Yanıma” bölümünde bu hafta İrem Helvacıoğlu Dayı’nın yanına geçti ve galalarda nasıl davranılması gerektiğiyle ilgili Dayı’ya bilgi verdi. Helvacıoğlu ayrıca, “Annenin Sırrıdır Çocuk” ve “Kaçış” isimli iki işle birden çok yakında ekranda olacağını aktardı.

“MÜZİK ÖĞRETMENİ OLMAYI TERCİH EDERİM”

“Hızlı Sorular” bölümünde soruları yanıtlayan Gökhan Türkmen, tıraş olmaktansa her şeyi bırakıp müzik öğretmeni olmayı tercih edeceğini söyledi. Ünlü şarkıcı, programın finalinde ikinci bir canlı performansa imza atarak çok sevilen “Sen istanbul’sun” şarkısını seslendirdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tarkan da diğer isleri gibi kalıcı bir iş olmadığını biliyordu!

HIZLI YORUM YAP