van haber

a

Ege Bölgesi’nin en iyi işverenleri 9 Haziran’da açıklanacak!

Great Place to Work® Enstitüsü’nün hazırladığı Ege’nin En İyi İşverenleri™ Listesi 9 Haziran 2022’de açıklanacak. Listede yer almak isteyen ve henüz sertifika almamış organizasyonlar, 10 Mayıs 2022 tarihine kadar Great Place to Work® sertifikası almış olmalı!

Sahip olduğu verilerle bir işyerini harika hale getiren unsurların neler olduğunu ortaya koyan ve işyeri kültürü ile çalışan deneyimi konusunda global otorite konumunda bulunan Great Place to Work® Enstitüsü, 2022 yılında pek çok sektörel, bölgesel ve tema bazlı liste açıklayacak. Bölgesel En İyi İşveren™ listelerinin ilki, 9 Haziran’da açıklanacak olan Ege’nin En İyi İşverenleri™ Listesi olacak. Listeye aday olmak isteyen ve henüz sertifika almamış organizasyonların, 10 Mayıs 2022 günü sonuna kadar Great Place to Work® sertifikası almış olmaları gerekiyor.

Eyüp Toprak: “GÜVEN kültürüne yapılan yatırım hala en kârlısı”

Great Place to Work® Enstitüsü olarak 1992 yılından bu yana gerçekleştirdikleri 100 milyonun üzerinde çalışan anketinden elde ettikleri bilgiler sonucunda bir işyerini harika hale getiren şeyin GÜVEN olduğunu belirten Great Place To Work® Türkiye Kurucusu ve Genel Müdürü Eyüp Toprak, “Great Place to Work® olarak yaklaşık 30 yıldır herkes için harika işyerleri oluşturma arzusundayız ve 2030 yılına kadar dünyadaki tüm şirketlerin yüksek güven kültürü yaşayan organizasyonlar olmasını hedefliyoruz. ‘Herkes için harika bir işyeri deneyimi sağlamak’ için İNSAN’ı merkeze alarak etkin liderlik, anlamlı değerler, ne yaptığına ve kim olduğuna, yaşına, kıdemine ve cinsiyetine bakılmaksızın tüm çalışanlara karşı içten ve güven temelli bir ilişki oluşturulmalı. Daha fazla insanın hayatına pozitif anlamda dokunulmalı, çalışanlarımızın refah yükseltilmeli, onların hayatları iyileştirilmeli ve işlerinden evlerine döndüklerinde aynı duyguları ailelerine taşımaları sağlanmalı. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz araştırmalar ve analizler ile pozitif çalışan deneyimine sahip Great Place To Work® sertifikalı şirketlerin, diğer şirketlere göre 3 kat daha fazla finansal performans elde ettiğini tespit ettik. Dolayısıyla Ege Bölgesi’nin harika işyerlerinin sertifika süreçlerine dahil olmalarını öneriyoruz” dedi.

Harika işyerleri, Great Place To Work® sertifikası ile belgeleniyor

Great Place To Work® enstitüsü, farklı büyüklük ve sektörlerdeki organizasyonlara 30 yıldan fazla süredir mükemmel iş yeri olmaları ve kendilerini geliştirmeleri konusunda ölçmeler yaparak, araştırma ve danışmanlık hizmeti veriyor. Bu bağlamda Great Place To Work® Enstitüsü, çalışanların mevcut işyerlerindeki deneyimine odaklanan Trust Index™ anketi ve Culture Audit© for All metodolojisiyle organizasyonun herkes için harika bir iş yeri oluşturmadaki deneyimlerini ölçümlüyor, raporluyor ve yol haritaları çıkartıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kalekim’in ilk çeyrek net dönem karı 194’lük artışla, 70,8 milyon TL’ye ulaştı

HIZLI YORUM YAP