van haber

a

Serkan Keskin Nasrettin Hoca ile Hope Alkazar Sahnesi’nde!

23 Nisan ve 24 Nisan’da Hope Alkazar’da gerçekleştirilecek “Nasrettin Hoca Kukla Tiyatrosu”, “Gökçe Akyıldız ile Gençlere Yoga”, “İpek Artun ile Oyunlu Egzersiz”, “Gökçen Arıkan ile Hareket Egzersizi”, “Nil Ersan ile Dans Atölyesi” ve “Onaranlar Kulübü ile Figür Atölyesi” Hope Alkazar’ın çocuk misafirlerine eğlenceli bir gün yaşatırken, farklı deneyimler ile yaratıcılıklarını da geliştirecek.

Ünü ülke sınırlarını aşmış halk kahramanı Nasrettin Hoca’nın hikayesi Serkan Keskin, Sezin Bozacı, Sibel Altan ve Meddah karakterini canlandıran Uğur Senker tarafından kukla tiyatrosu olarak yeniden Hope Alkazar Sahnesi’ne taşınıyor. Eşsiz bir esin kaynağı olan oyun, çocukları sanatın eşsiz güzellikleriyle buluştururken; aynı zamanda da öğretici birçok mesaj içeriyor. El, ipli ve gölge kuklası gibi birçok tür ve tekniğin aynı mekânda kullanıldığı Nasrettin Hoca kukla gösteri tiyatro aşığı tüm çocukları 23 Nisan ve 24 Nisan’da Hope Alkazar’da buluşturacak.

Çocuklarınızın renkli dünyasını ve yaratıcılıklarını beslemek ve yaşıtlarıyla kaynaşmalarına fırsat sunmak için Hope Alkazar’da gerçekleşecek “Nasrettin Hoca Kukla Tiyatrosu”, “Gökçe Akyıldız ile Gençlere Yoga”, “İpek Artun ile Oyunlu Egzersiz”, “Gökçen Arıkan ile Hareket Egzersizi”, “Nil Ersan ile Dans Atölyesi” ve “Onaranlar Kulübü ile Figür Atölyesi” etkinliklerini şimdiden ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Osmangazi’den El Emeği Göz Nuru Eserler

HIZLI YORUM YAP