van haber

a

Kınık’ta Fevzi Çakmak İlkokulunda Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açılışı Gerçekleşti

Kınık’ta Fevzi Çakmak ilkokulunda akıl ve zekâ oyunları sınıfının açılışı gerçekleşti.

Öğrencilerin pratik becerilerini geliştirmek amacıyla oluşturulan, akıl ve zekâ oyunları sınıfında öncülük edecek öğretmenler öğrencilere katkı sağlamak adına oyunlar ile ilgili eğitimler aldı. Kınık Fevzi Çakmak ilkokulunda açılışı gerçekleşen akıl ve zekâ oyunları sınıfında öğrenciler, oyun ortamında eğitim alarak, kendi içerisinde tatlı bir rekabetle yarış ortamında zekâsını, yeteneklerini geliştirecek. Kınık Fevzi Çakmak ilkokulunda akıl ve zekâ oyunları sınıfı öğrencileri stresten ve yarış ortamından uzaklaştırarak biraz dinlenme ve eğlenirken zekâlarını geliştirme, zihinlerini açma ve yeni bir şeyler öğrenmeleri konusunda öğrencilere katkı sağlayacak.

Açılış öncesi konuşması yapan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Çocuklarımızın pratik becerilerini geliştirmek amacıyla akıl ve zekâ Oyunları sınıfımızın açılışını gerçekleştirdik. Gelecek nesillerimizin, evlatlarımızın yeniliklere ve bilime açık bireyler olarak yetişebilmeleri için büyük katkı sağlayacak olan akıl ve zekâ oyunları sınıfının kuruluşunda, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Açılışa Kınık İlçe Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu, öğretmenler ve öğrenciler katılım sağladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

KODA’dan 23 Nisan bağış çağrısı: Çocuğun iyi olması etrafındaki yetişkinlere bağlı

HIZLI YORUM YAP