van haber

a

Emirates, 2022 Global RepTrak® 100’de en itibarlı ilk 100 şirketten biri oldu

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, 2022 Global RepTrak® 100’deki en itibarlı ilk 100 şirket arasında yer aldı. Dubai merkezli ödüllü havayolu şirketi, 72.7 itibar puanıyla Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan listeye giren tek şirket oldu.

20 yıldan uzun süredir topladığı verilerle dünyanın en büyük itibar veri tabanı olan RepTrak Platformu, çevrimiçi anketlerden elde ettiği milyonlarca algı ve duygu verisi puanını analiz ederek dünya çapında farklı sektörlerden şirketleri karşılaştırıyor. Şirketlerin elde ettiği puanlar paydaşlarının markaları hakkında ne düşündüğünü ve hissettiğini ifade ediyor.

Adeta gökyüzünün imzası haline gelen ürün ve hizmetleriyle tanınan Emirates, tüm seyahat sınıflarında havada ve yerde olağanüstü bir seyahat deneyimi sunuyor. Emirates, pandemi boyunca seyahat güvenini yeniden sağlamak, seyahat ve turizm sektörünün toparlanmasına destek olmak için çok sayıda girişimle sektöre yön verdi. Ayrıca, ülkelere ve ekonomilere aşı, ilaç ve temel ticari malların taşınmasında destek verdi. Ferah ve konforlu Airbus A380 ve Boeing 777 uçaklardan oluşan en modern ve verimli uçak filolarından birine sahip olan havayolu şirketi, kısa bir süre önce adından çokça bahsettiren ve diğer özelliklerine ek olarak geniş koltukları ve diz mesafesiyle de yolcuların beğenisini kazanan Premium Ekonomi ürününü kullanıma sundu. Çevreyle ilgili adımlar da atan Emirates, yaban hayatın korunmasına uzun süredir destek veriyor ve 100 geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen battaniyeler ve uçaklarında tek kullanımlık plastikleri azaltmak dâhil sürdürülebilir girişimler vasıtasıyla karbon ayak izini ve çevresel etkisini azaltmak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyor.

2022 Global RepTrak® 100, dünyanın lider şirketleri için belirleyici nitelikte bir kurumsal itibar sıralamasıdır. Global RepTrak 100, insanların dünya çapındaki şirketlerle ilgili duygu, düşünce ve eylemlerini ortaya koyar. The RepTrak Company™, dünya çapındaki itibar liderlerini kutlamak için on yılı aşkın bir süredir en itibarlı ilk 100 şirket listesi hazırlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şimdi arkadaşını Akbank’a getirenler chip-paraları kazanıyor!

HIZLI YORUM YAP