van haber

a

Dahua Termal Görüntüleyici Endüstriyel Denetimleri Daha Güvenilir Kılıyor

Markanın TPC-HI20 taşınabilir termal termografi cihazı, endüstriyel çalışma alanlarında yüksek doğrulukta ölçüm yapmayı sağlıyor

Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technology, her türlü senaryoda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve çözümler sunuyor. Markanın TPC-HI20 termal görüntüleyicisi endüstriyel alanlardaki günlük denetimler sırasında güvenilir ısı ölçümü yapmayı sağlayarak işyeri güvenliğini yükseltiyor.

Üst Düzey Termal Görüntüleme Cihazı

Dahua HI20, her türlü denetim çalışması kapsamında temassız ısı ölçümü yoluyla pek çok olası sorunu tespit etmeye yarıyor. Tek nokta kızılötesi termometrelerle kıyaslandığında HI20 detaylı bilgi veren gerçek zamanlı net bir görüntü sunuyor. Bu da kullanıcılara sorunları daha hızlı ve verimli biçimde tespit etme, tanımlama ve analiz etme imkânı veriyor.

Cihazın 256 x 192 piksel çözünürlükteki ekranı ve F1.0 diyafram açıklığı, geniş açılı ve net bir görüntü sunmasını sağlıyor. 256GB’lık Micro SD kart desteği olan HI20, gigabyte başına 10,000 ekran görüntüsü ve 2 saatlik video kaydedebiliyor. Üstelik kaydettiği görselleri kolayca bilgisayara aktarmak için doğrudan PC bağlantısı da bulunuyor.

Dahua HI20, ölçüm yapılan bölgeyi kesin olarak belirlemek ve ölçüm sapmalarını önlemek için bir lazer işaretçiye sahip. Cihazın çok fonksiyonlu tetik tuşu, kullanıcılara lazerle ölçüm noktasını belirleme, ekran görüntüsü ve video kaydetme olanağı veriyor.

Çok çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan HI20, dayanıklı yapısı sayesinde 2 metre yüksekten düşmeye karşı dayanıklı. IP54 sertifikasına sahip olan ürün -20°Cile +50°C arasındaki sıcaklıklarda çalışabiliyor.

Otomatik sınır değer belirleme özelliği olan ürün, bu sayede kullanıcı tarafından belirlenen azamî sıcaklığı tespit ettiğinde sesli bir alarm vererek ekran görüntüsü kaydedebiliyor. Böylelikle kullanıcılar uzun süreler ekrana bakarak ölçüm yapma zorunluluğundan ve önemli bir bilgiyi kaçırma riskinden kurtuluyor.

Çok Yönlü ve Hesaplı Çözüm

Elektrik tesisatı denetimi, konut ve işyeri denetimi, havalandırma sistemi kontrolü, oto tamiri ve bakımı gibi pek çok farklı alanda kullanılabilecek olan Dahua HI20, üst düzey bir termal görüntüleme cihazı isteyen kullanıcılara hesaplı bir seçenek sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şirketler için DDoS saldırısı geliyorum diyor!

HIZLI YORUM YAP