van haber

a

CVK Hotels&Resorts 10 Yılda 14 Otel Hedefliyor

CVK Hotels & Resorts, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul ve CVK Taksim Hotel ile turizm sektöründe fark yaratıyor. Bu farkı turizm sektöründe global olarak da ortaya koymak isteyen CVK Hotels & Resorts, gelecek 10 yıl içinde yurt içi ve yurt dışında toplam 14 otel açmayı hedefliyor. Bu hedefe CVK Karaköy Hotel projesini hayata geçirmekle başlayan CVK Hotels & Resort, Türkiye’de 3 otel ile zincirin ilk halkasını tamamlayıp Batı ve Doğu Avrupa’da 6 oteli, yurt içinde ise 5 oteli bünyesine katarak büyümeyi planlıyor.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik, CVK Hotels & Resorts markasını büyütme kararı aldıklarını belirterek, “Otelimiz fark yaratan konumu, manzarası ve hizmet kalitesi ile bir adım öne çıkarak, İstanbul’un tüm global otelleri içerisindeki yerini aldı. Bu da bize CVK Hotels & Resorts markasını büyütme kararını alırken önemli bir gösterge oldu. Önümüzdeki yıl CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un 10. yaşını kutlayacağız. 2013 yılının Ekim ayında başladığımız bu serüvende, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışımız ile dijital dünyaya uyum sağlayarak misafirlerimize teknolojik konfor da sunmayı hedefledik” dedi.

CVK Hotels & Resorts’un marka yolculuğuna 2010 yılında Park Otel’i hayata geçirme fikri ile başladıklarını, aynı yıl Galataport projesi içerisinde yer alan CVK Karaköy Hotel yatırımı ile de ikinci adımı attıklarını söyleyen Çevik, “2016 yılının ortalarında hayata geçirmeyi planladığımız CVK Karaköy Hotel’i yerel ve global krizler, ekonomik dalgalanmalar ve geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadığımız pandemi süreci gibi turizm sektörünü derinden etkileyen olaylar yüzünden projemizi değer bulacağı zamanda hayata geçirmek için bekletme kararı almıştık. Şu an projemiz için doğru zamanın geldiğine inanıyoruz. 2022 yılının dördüncü çeyreğinde CVK Karaköy Hotel projesini tamamlayarak, İstanbul’u luxury otel kategorisinde yepyeni bir markayla buluşturacağını” belirtti.

“Hedefimiz 10 yıl içinde 14 Otel”

CVK Hotels & Resorts markasının gelecek 10 sene içinde “14 Otel” hedefine ulaşacağını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çevik, “CVK Hotels & Resorts markası olarak, üstlendiğimiz bu sorumlulukla Türkiye’den yükselecek global bir markanın ülkemize katacağı değerin farkındayız. Pandemi sürecinde özlem duyulan seyahat özgürlüğü ve ihtiyacı, bu görevdeki rolümüzün ve misyonumuzun önemini daha da artırıyor. Dünyada gelişen tüm trendleri ve sektörel yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede her gün biraz daha değişiyor, gelişiyor ve büyüyoruz. Globalleşme yolundaki hedefimiz ise gelecek 10 yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışında toplam 14 otele ulaşmak. Bu süreçte franchise veren bir marka olmak için de gerekli alt yapımızı oluşturuyoruz. 14 otel hedefimiz gücünü, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul ve CVK Taksim Hotel işletmeleri ile kazandığımız marka değerinden ve tecrübeden alıyor. CVK Karaköy Hotel’de misafirlerimizi ağırlamak da bu hedefin ilk somut adımı olacak. Yakın zamanda CVK Hotels & Resorts ailesine dahil etmeyi planladığımız bir resort otel yatırım projemizin yanı sıra Batı ve Doğu Avrupa’da 6, yurt içinde ise 4 otel projesi ile sektörde fark yaratmak istiyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çukurova Isı, “Verimli Sanayi” İçin Isıtmanın Önemine Dikkat Çekti!

HIZLI YORUM YAP