van haber

a

Bursa İnegöl Belediyesi 20 kişiye istihdam sağlıyor

İş arayan ve işvereni buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Kalburt mevkiinde hizmet veren CPL Cartonplast ambalaj malzemesi üretim firmasının 20 personel alımı yapacağını duyurdu.

BURSA İGFA- İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, ambalaj üretim fabrikası için 20 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Cerrah Sanayi Bölgesi Kalburt Mevkiinde faaliyetini sürdüren CPL Cartonplast ambalaj üretim firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan CPL Cartonplast firması; ambalaj üretim bölümünde çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada çalışmak üzere; 21-55 yaş arası vasıflı vasıfsız erke personel alımı yapılacağı, adayların askerlikle ilişiği olmayan kişilerden tercih edileceği ifade edildi. Forklift operatörü 7 kişi ve vasıflı-vasıfsız 13 erkek ambalaj üretim işçisi alımı yapılacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Muğla Milas’ta üretime destek

HIZLI YORUM YAP