van haber

a

Başkan Savran Gençlerle Bir Araya Geldi

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, iftar sonrasında gençlerle bir araya geldi.

Ramazan ayının ilk gününden itibaren iftar programlarında toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen ve mahallelerde ev ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, programları arasında sık sık gençlerle de bir araya geliyor.

Başkan Savran son olarak katıldığı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası iftar programının ardından Hacı Avni İncekara Fen Lisesi ve Şeyh’ul Kurra Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur’an Kursu’nu ziyaret etti.

İlk olarak Hacı Avni İncekara Fen Lisesi’ni ziyaret ederek okulun pansiyon bölümünde kalan öğrencilerle bir araya gelen Savran, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Daha sonra öğrenciler ile birlikte masa tenisi ve langırt oynayan Savran, okul idarecileri ve gençlerin talep ve önerilerini dinleyerek Nevşehir Belediyesi’nin eğitim ve gençlik projeleri hakkında bilgi verdi.

Savran ardından Şeyh’ul Kurra Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimi alan kursiyerler ile bir araya geldi.

Burada kurs öğretmenleri ve kursiyer öğrenciler ile çay içerek sohbet eden Savran, ardından 20 Temmuz Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yemeklerini Selvitopu çiftiyle paylaştılar

HIZLI YORUM YAP